Saaremaa kolme päeva jooks! | Esimenepäev

Saaremaa kolme päeva jooksu võtsin oma kavva suve lõpus, pärast seda, kui pidasin Viljariga nõu oma füüsilise vormi üle. Temalt sain kindlust ja julgustust, et pean vastu. Endal oli ikka väike hirm, kas saan ikka sellega hakkama.

Täna hommikul läksingi siis  Rahvusraamatukogu juurde, kust väljus võistluste buss Kuressaarde. Appi, kui pikk ja igav sõit see oli, oleks vist jõudnud poole oma elulooraamatut selle ajaga kirja panna, kui oleksin selle kirjutamise plaani võtnud.  Seevastu praamisõit läks küll väga kiiresti,  isegi nii kiiresti, et ei jõudnud praadigi ära süüa või äkki olin ma ise liiga uimane. Ah, kes seda enam teab ja sellest hoolib 🙂.

Võistluskeskuses võtsin numbri ja läksin oma ööbimiskohaga tutvuma, kus vahetasin riided. Riided vahetatud, seadsin sammud tagasi stardipaika. Helistasin Ingritile ning uurisin, kas ta oleks huvitatud minuga sooja tegemisest 😉. Muidugi pidasin ikka silmas paari venitust ja väikest jooksusammu mitte seda kangemat kraami 😀.

Enne starti sain kokku teiste Prorunneritega. Viljarit huvitas, millise ajaga ma sooviksin lõpetada. Selleks jooksuks polnud ma endale eesmärki pannud. Neil oli aga plaan joosta 10km 45 minutiga, mispeale arvasin, et lähen nende punti ning kui ei jõua, siis jään maha😂

1-4 km olid kuidagi rasked, sest sees pistis ja praamil söödud pooleli jäänud praad  tahtis välja tulla. Huvitav, kas siin võis tegemist olla hilinenud merehaigusega või tekitas “välismaal” jooksmine minu organismile liigse elevuse 😀.

Alates 5 km läks olemine väga heaks ja suutsin suhteliselt kergelt Viljari tempos püsida, lisaks ergutasime veel teisigi, et jõuaksime plaanitud ajaga finišisse. Üheksandal kilomeetril ütlesin meie tempomeistrile, et tõstan tempot ning proovin lõpuni minna.

Kokkuvõttes oli hooaja teine tulemus ajaga 00:44:38. Suured tänud prorunneritele kes tegid rajal head tööd.

Toimetaja: Jane Rist

Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>